Individualių namų statyba

Turime daugiau nei 12 metų patirtį statybos srityje!

Klientų įvertinimas (4.7/5)
4.7/5

Namų statyba

UAB “Daugesta” gali pasiūlyti namų statybos paslaugą. Įmonė Užsakovui gali pasiūlyti atlikti tiek atskirus statybos darbus, tiek namą iki rakto. Namas iki rakto – tai namai, kuriuos renkasi žmonės norintys turėti kuo mažiau rūpesčių staybu metu. Mums kiekvienas klientas yra unikalus, todėl mūsų atestuoti specialistai smulkiai išanalizuoja jo poreikius, kad galėtume pasiūlyti geriausius projektavimo ir statybos sprendimus, kuriais būtų patenkintas klientas. Kadangi namas yra nemaža investicija į ateitį, todėl svarbu iki smulkmenų išsiaiškinti, kokie yra kliento poreikiai, kad pastatytas namas iki rakto būtų būtent toks, kokį klientas įsivaizduoja.

Namų projektavimo metu atsižvelgiame į visus kliento poreikius parengiame 3D vizualizaciją, kad klientas galėtų matyti savo namą. Po 3D vizulizacijos parengimo ruošiami techniniai brėžiniai, visi kiti reikiami dokumetai. Projektavimo etapas namų statyboje yra vienas iš svarbiausių, nes jau tada reikia nuspręsti daugelį išorės ir vidaus patalpų, išdėstymo sprendimų, kurie nebegalės būti keičiami arba jų keitimas brangiai kainuos.

Parengus reikiamus dokumentus, parinkus medžiagas, patvirtinus sąmatą, prasideda pats svarbiausias momentas – namo statyba, kur mes garantuojame Jums aukštą mūsų darbo kokybę.

Mūsų komanda realizuos Jūsų svajonę!

Sertifikatai

Nuotraukų galerija